Li Lu
Himalaya Capital
Himalaya Capital'in kurucusu, Charlie Munger'ın uzun yıllık yol arkadaşı. Bir avuç pozisyonu yıllarca elde tutar.
13F portföy değeri
2. çeyrek 2026
$3,70B
1 yıllık büyüme
+%37,7
2 yıllık büyüme
+%44,6
Pozisyon sayısı
8
İlk 10 pozisyonun payı
%100,0
Çeyreklik devir
%12,7
Son bildirim
14 Ağu 2026
2. çeyrek 2026: özet
MakklerAI- PDD hisseleri %133,5 arttı; portföy ağırlığı %14,7’den %22,2’ye yükseldi ($821M).
- BRK-B pozisyonu %23,5 artırıldı; portföy ağırlığı %13,4’ten %15,0’e çıktı ($555M).
- Li Lu, BAC, OXY, SPGI, HRB, MCO ve MSCI dahil altı pozisyonu tamamen kapattı; pozisyon sayısı 14’ten 8’e inerken çeyrek devir oranı %12,7 oldu.
- GOOGL ve GOOG, $3,7B’lık portföyün birlikte %47,9’unu oluşturdu; ilk 10 pozisyonun portföy ağırlığı %100’dü.
Portföy değeri (13F)
$2,56B2Ç 2024
$2,47B3Ç 2024
$2,71B4Ç 2024
$2,21B1Ç 2025
$2,69B2Ç 2025
$3,23B3Ç 2025
$3,57B4Ç 2025
$3,20B1Ç 2026
$3,70B2Ç 2026
| Çeyrek | Değer | Pozisyon | Yeni | Artırdı | Azalttı | Sattı | Çeyreklik devir |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2Ç 2026 | $3,70B | 8 | 0 | 2 | 0 | 6 | %12,7 |
| 1Ç 2026 | $3,20B | 14 | 5 | 1 | 1 | 0 | %7,7 |
| 4Ç 2025 | $3,57B | 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | %0,7 |
| 3Ç 2025 | $3,23B | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | %0,0 |
| 2Ç 2025 | $2,69B | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | %6,0 |
| 1Ç 2025 | $2,21B | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | %0,0 |
| 4Ç 2024 | $2,71B | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | %0,0 |
| 3Ç 2024 | $2,47B | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | %1,3 |
| 2Ç 2024 | $2,56B | 7 | — | — | — | — | — |
En büyük pozisyonların ağırlığı
Son çeyreğin en büyük 10 pozisyonu, önceki çeyreklerdeki ağırlıklarıyla.
| Hisse | 2Ç 2024 | 3Ç 2024 | 4Ç 2024 | 1Ç 2025 | 2Ç 2025 | 3Ç 2025 | 4Ç 2025 | 1Ç 2026 | 2Ç 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GOOGL | %18,1 | %17,1 | %17,8 | %17,8 | %16,7 | %19,1 | %22,3 | %22,8 | %24,5 |
| GOOG | %21,8 | %20,6 | %21,4 | %17,3 | %16,2 | %18,5 | %21,6 | %22,0 | %23,4 |
| PDD | — | — | — | — | %17,9 | %18,9 | %14,6 | %14,7 | %22,2 |
| BRK-B | %14,3 | %16,7 | %15,0 | %21,6 | %16,2 | %14,0 | %12,6 | %13,4 | %15,0 |
| EWBC | %7,9 | %9,3 | %9,8 | %11,3 | %10,4 | %9,1 | %8,7 | %9,3 | %9,7 |
| CROX | — | — | — | — | — | — | %1,5 | %2,3 | %2,9 |
| TME | — | — | — | — | — | — | — | %1,9 | %1,5 |
| AAPL | %6,2 | %3,0 | %2,9 | %1,1 | %0,8 | %0,9 | %0,8 | %0,9 | %0,9 |
MakklerAI
Li Lu portföyünü MakklerAI'a sor
Bu çeyrekteki hareketleri, pozisyonların tahmini alış fiyatına ve Makkler Adil Değer'e göre bugün nerede durduğunu sorularla incele. Yanıtlar 13F verisine ve güncel fiyatlara dayanır.